Jaren 1980-1990

1980

  • 8 jeugdspelers bereiken de finale van de nationale meerkampen
  • Clubkampioen heren: Jan van Wetten
  • Hazerswouds kampioen heren: Ronald Rijsdorp
  • Hazerswouds kampioen jongens: Rob Turk (foto, 2006)
  • Nederlands kampioen dames: Bettine Vriesekoop
  • Nederlands kampioen meisjes welpen: Jose Bakker
  • Olympisch kampioen gehandicapten: Irene Schmidt

1981

  • Landskampioenschap meisjes 1
  • Clubkampioen heren: Jan van Wetten
  • Hazerswouds kampioen dames: Karin de Vaal
  • Hazerswouds kampioen heren: Patrick Swier
  • Hazerswouds kampioen jongens: Ronald Zaat
  • Nederlands kampioen dames: Bettine Vriesekoop
  • Nederlands kampioen heren gehandicapten: Joop van der Niet
  • Nederlands kampioen jongens welpen: Tim van Steenbergen
  • Nederlands kampioen meisjes pupillen: Jose Bakker
  • Nederlands kampioen mix dubbel: Ronald Rijsdorp en Jolanda Noordam

1982

  • Landskampioenschap jongens 1
  • Europees kampioen dames: Bettine Vriesekoop
  • Hazerswouds kampioen heren: Rob Turk
  • Winnaar Europese top-12 dames: Bettine Vriesekoop
  • Winnaar jeugdmeerkampen meisjes: Jose Bakker
  • Winnaar Open Franse kampioenschappen dames: Bettine Vriesekoop
  • Nederlands kampioen jongens kadetten: Rob Turk

1983

  • Clubkampioen heren: Rob Turk
  • Clubkampioen jongens: Johan Bos
  • Nederlands kampioen dames: Bettine Vriesekoop
  • Nederlands kampioen jongens: Gerard Bakker jr.
  • Promotie heren 1 naar eredivisie

1984

  • Clubkampioen heren: Rob Turk
  • Europacup avontuur dames eindigt in de halve finale
  • Hazerswouds kampioen dames: Jose Bakker
  • Hazerswouds kampioen heren: Peter Groot
  • Kampioenschap heren 1 in de eerste divisie
  • Kampioenschappen dames 2,3 en 4
  • Kampioenschappen heren 2 en 4
  • Kampioenschappen heren 2,3,4 en 5
  • Nederlands kampioen dames: Bettine Vriesekoop
  • Nederlands kampioen jongens junioren: Rob Turk
  • Nederlands kampioen jongens kadetten: Gerard Bakker jr.
  • Winnaar jeugdmeerkampen jongens kadetten: Gerard Bakker jr
  • Winnaar Open Nederlandse kampioenschappen dames: Bettine Vriesekoop

1985

  • Clubkampioen heren: Rob Turk
  • Nederlands kampioen dames: Bettine Vriesekoop
  • Nederlands kampioen mix dubbel: Bettine Vriesekoop en Gerard Bakker jr
  • Promotie dames 1 naar de eredivisie
  • Winnaar Europese top-12 dames: Bettine Vriesekoop
  • Winnaar Open Tsjechoslowaakse kampioenschappen dames: Bettine Vriesekoop

1986

  • Landskampioenschap dames 1
  • Winst Europacup 2 dames
  • Clubkampioen heren: Robert de Groot (foto, 2005 )
  • Hazerswouds kampioen heren: Gertjan de Ruiter
  • Hazerswouds kampioen jongens: Tim van Steenbergen
  • Nederlands kampioen dames: Bettine Vriesekoop
  • Nederlands kampioen mix dubbel: Bettine Vriesekoop en Gerard Bakker jr
  • Promotie heren 2 naar eredivisie

1987

  • Landskampioenschap heren 1
  • Winst Europacup 1 dames
  • Nederlands kampioen jongens junioren: Gerard Bakker jr.
  • Nederlands kampioen jongens welpen: Edwin Vente

1988

  • Clubkampioen dames: Marian Kantebeen
  • Clubkampioen heren: Rob Turk
  • Nederlands kampioen meisjes dubbel: Gwendid vd Voort vd Kley en Olwen vd Voort vd Kley
  • Nederlands kampioen meisjes welpen: Gwendid van der Voort van der Kley (foto, 2008)
  • Tweede plaats Europacup 1 dames
  • Nederlands kampioen jongens pupillen: Michael van der Haar

1989

  • Landskampioenschap jongens 1
  • Hazerswouds kampioen heren: Rob Turk
  • Hazerswouds kampioen jongens: Gerco Kanbier