Jaren 1970-1980

1970

  • Clubkampioen dames: Bea van Wijk
  • Clubkampioen heren: Leo Straathof
  • Clubkampioen jongens: Theo Louwers
  • Clubkampioen meisjes: Els Vreeburg
  • Eerste nationale titel Avanti: Els Vreeburg wordt Nederlands kampioen bij de meisjes aspiranten 
  • Hazerswouds kampioen dames: Ria Kerkvliet
  • Hazerswouds kampioen heren: Wim van Steenbergen
  • Hazerswouds kampioen jongens: Theo Louwers
  • Hazerswouds kampioen meisjes: Els Vreeburg

1971

  • Landskampioenschap meisjes 1
  • Anneke de Ruiter en Peter Streng worden Nederlands kampioen mix dubbel pupillen
  • Clubkampioen heren: Jan van Wetten
  • Clubkampioen jongens: Theo Louwers
  • Clubkampioen meisjes: Tilly Pannebakker
  • Hazerswouds kampioen dames: Els Vreeburg
  • Hazerswouds kampioen heren: Wim van Steenbergen
  • Hazerswouds kampioen jongens: Theo Louwers
  • Hazerswouds kampioen meisjes: Ineke de Ruiter
  • Kampioenschap heren 1 in 1e klasse

1972

  • Clubkampioen dames: Liesbeth Smits
  • Clubkampioen heren: Jan van Wetten
  • Clubkampioen jongens: Peter Streng
  • Clubkampioen meisjes: Wilma Kooter
  • Hazerswouds kampioen dames: Els Vreeburg
  • Hazerswouds kampioen heren: Jan van Wetten
  • Hazerswouds kampioen jongens: Leon vd Werf
  • Hazerswouds kampioen meisjes: Wilma Kooter

1973

  • Clubkampioen dames: Els Vreeburg
  • Clubkampioen heren: Theo Louwers
  • Clubkampioen jongens: Leon vd Werf
  • Clubkampioen meisjes: Anneke de Boer
  • Hazerswouds kampioen dames: Els Vreeburg
  • Hazerswouds kampioen heren: Theo Louwers
  • Hazerswouds kampioen jongens: Leon vd Werf
  • Hazerswouds kampioen meisjes: Wilma Kooter
  • Heren kampioen in overgangsklasse F
  • Jongens 1 kampioen 1e klasse
  • Meisjes 1 kampioen landelijk A

1974

  • Hazerswouds kampioen dames: Bettine Vriesekoop (foto, eerste titel Vriesekoop)
  • Hazerswouds kampioen heren: Theo Louwers
  • Hazerswouds kampioen jongens: Peter de Groot
  • Hazerswouds kampioen meisjes: Bettine Vriesekoop
  • Meisjes 1 kampioen landelijk A
  • Promotie dames 1 naar de Ereklasse

1975

  • Landskampioenschap meisjes 1
  • Benelux kampioen meisjes cadetten: Bettine Vriesekoop
  • Clubkampioen dames: Connie de Boer
  • Clubkampioen heren: Peter de Groot
  • Clubkampioen jongens: Wim de Boer
  • Clubkampioen meisjes: Aida vd Werf
  • Nederlands kampioen meisjes pupillen: Bettine Vriesekoop

1976

  • Clubkampioen dames: Bettine Vriesekoop (foto)
  • Clubkampioen heren: Theo Louwers
  • Clubkampioen jongens: Richard Stolwijk
  • Clubkampioen meisjes: Annette vd Spek
  • Hazerswouds kampioen dames: Annemieke Smits
  • Hazerswouds kampioen heren: Theo Louwers
  • Hazerswouds kampioen jongens: Richard Stolwijk
  • Hazerswouds kampioen meisjes: Annette vd Spek

1977

  • Clubkampioen heren: Ton Stolwijk
  • Clubkampioen jongens: John van Strien
  • Eerste overwinning dames in de Europacup
  • Europees kampioen meisjes: Bettine Vriesekoop
  • Hazerswouds kampioen jongens: Rene van Wetten
  • Hazerswouds kampioen meisjes: Gudi van Griethuizen
  • Hazerswouds kampioen: Theo Louwers
  • Kampioenschap heren 1 in de Hoofdklasse A
  • Nederlands kampioen dames gehandicapten: Irene Schmidt
  • Nederlands kampioen dames: Bettine Vriesekoop
  • Wereldkampioen dames gehandicapten: Irene Schmidt

1978

  • Benelux kampioen jongens junioren: Ronald Rijsdorp (foto)
  • Clubkampioen heren: Ronald Rijsdorp
  • Hazerswouds kampioen jeugd: Robert de Groot
  • Hazerswouds kampioen: Bettine Vriesekoop
  • Kampioenschap heren 1 in de Promotie Ereklasse
  • Landskampioenschap meisjes 1
  • Nederlands kampioen dames gehandicapten: Irene Schmidt
  • Nederlands kampioen dames: Bettine Vriesekoop
  • Nederlands kampioen jongens junioren: Ronald Rijsdorp
  • Wereldkampioen dames gehandicapten: Irene Schmidt

1979

  • Europacup avontuur dames eindigt in de halve finale
  • Europees kampioen dames gehandicapten: Irene Schmidt
  • Europees kampioen meisjes: Bettine Vriesekoop
  • Hazerswouds kampioen jeugd: Ada Verheul
  • Hazerswouds kampioen: Patrick Swier
  • Kampioenschap dames 1 in de Promotie Ereklasse
  • Kampioenschap heren 1 in de Promotie Ereklasse
  • Nederlands kampioen dames gehandicapten: Irene Schmidt
  • Nederlands kampioen dames: Bettine Vriesekoop
  • Nederlands kampioen mix dubbel: Theo Louwers en Bettine Vriesekoop