Jaren 2000-2010

2000

  • Hazerswouds kampioen: Michel de Boer
  • Hazerswouds kampioen jeugd: Barry Loef

2001

  • Algeheel kampioenschap 1e divisie heren 1 (promotie naar eredivisie)
  • Hazerswouds kampioen: Ronald Vijverberg
  • Hazerswouds kampioen jeugd: Bas Pannebakker

2002

  • Hazerswouds kampioen A: Ronald Peeters
  • Hazerswouds kampioen jeugd: Kevin van der Voort
  • Zeven seniorenteams werden kampioen

2003

  • Hazerswouds kampioen A: Ronald Peeters
  • Hazerswouds kampioen B: Ton Stolwijk
  • Hazerswouds kampioen C: Eric Kneulman
  • Hazerswouds kampioen D: Peter de Heij
  • Hazerswouds kampioen E: Michael Kneulman
  • Hazerswouds kampioen jeugd: Sebastiaan Langeveld
  • Kampioenschap Avanti jeugd 5 (pupillen D)
  • Kampioenschap heren 1 in 2e divisie 
  • Kampioenschap jongens 1 in 1e klasse
  • Kampioenschappen Avanti 2 (hoofdklasse), Avanti 5 (2e klasse), Avanti 6 (3e klasse), Avanti 8 (4e klasse), Avanti 9 (4e klasse), Avanti 13 (6e klasse), Avanti 14 (6e klasse)

2004

  • Clubkampioen jeugd A: Sebastiaan Langeveld
  • Clubkampioen jeugd B: Coen Dekker
  • Clubkampioen jeugd C: Jeroen Dorsman
  • Hazerswouds kampioen A: Martijn Bisschop
  • Hazerswouds kampioen B: Paul van ‘t Hart
  • Hazerswouds kampioen C: Linda Morssink
  • Hazerswouds kampioen D: Sjors Jacobs
  • Hazerswouds kampioen E: Cees Buitenhuis
  • Kampioen jeugd 4e klasse (najaar): Avanti 3
  • Kampioenschap dames 1 in 4e divisie 
  • Kampioenschap senioren (najaar): Avanti 6 (3e klasse)
  • Kampioenschappen Avanti 4 (1e klasse), Avanti 5 (2e klasse), Avanti 13 (6e klasse)
  • Kampioenschappen jeugd: Avanti 3 (5e klasse), Avanti 6 (Pupillen D)
  • Martin Groenewold blijft het hele seizoen ongeslagen in de 2e divisie
  • Winnaar Open Mexicaanse kampioenschappen gehandicapten: Ronald Vijverberg
  • Winnaars Rinus Nederpel Toernooi: Coen Dekker, Martijn Stolwijk, Wouter Pauw en Bernadette

2005

  • Hazerswouds kampioen: Robbert de Groot
  • Hazerswouds kampioen jeugd: Leon Rodenburg
  • Jongens 1 kampioen Landelijk C

2006

  • Hazerswouds kampioen A: Gerhard Kray
  • Hazerswouds kampioen B: Bas Pannebakker
  • Hazerswouds kampioen jeugd: Sebastiaan Langeveld
  • Jongens 1 kampioen Landelijk B

2007

  • Hazerswouds kampioen: Barry Wijers
  • Ronald Vijverberg winnaar plankentoernooi
  • Meisjes 1 kampioen Landelijk A
  • Hazerswouds kampioen jeugd: Annefleur Trel

2008

  • Hazerswouds kampioen A: Qi Qiaofeng
  • Hazerswouds kampioen B: Ronald Peeters
  • Hazerswouds kampioen jeugd: Lennart van der Have
  • Ronald Vijverberg winnaar Open Engelse (minder validen)
  • Meisjes 1 kampioen Landelijk A
  • Ronald Vijverberg winnaar Open Sloveense (minder validen)

2009

  • Meisjes 1 3e van Nederland
  • Ronald Vijverberg Europees kampioen (minder validen team)
  • Lennart van der Have Nederlands Kampioen Kadetten B
  • Jongens 1 Kampioen Landelijk B
  • Martin Groenewold Wereldkampioen Standard Bats
  • Hazerswouds Kampioen A: Michel de Boer
  • Hazerswouds Kampioen B: Bart van Zijp