Agenda

Mar
7
Sat
2020
Oud papier
Mar 7 @ 09:00 – 13:00
Landelijke competitie: Heren 2 en 3, Dames 1
Mar 7 @ 15:00

Bardienst 14:30-19:00 uur: Avanti 6 (2 personen), vanaf 19:00 uur: Heren 2

Mar
12
Thu
2020
Seniorencompetitite: Duo 5
Mar 12 @ 20:00

Bardienst vanaf 19:30 uur: Duo 5

Mar
13
Fri
2020
Seniorencompetitie: Avanti 5, 6, 7, 8
Mar 13 @ 20:00

Bardienst 19:30-23:30 uur: Heren 2 (1 persoon), vanaf 23:30 uur: Avanti 7

Mar
17
Tue
2020
Klaverjassen gaat niet door!
Mar 17 @ 20:00
Apr
4
Sat
2020
Oud papier wordt door gemeente opgehaald.
Apr 4 @ 09:00 – 13:00
May
2
Sat
2020
Oud papier
May 2 @ 09:00 – 13:00
Jun
6
Sat
2020
Oud papier
Jun 6 @ 09:00 – 13:00
Jul
4
Sat
2020
Oud papier
Jul 4 @ 09:00 – 13:00
Aug
1
Sat
2020
Oud papier
Aug 1 @ 09:00 – 13:00
Aug
12
Wed
2020
Zomerpret aan de Rijn / tafeltennis-clinic
Aug 12 @ 13:00 – 16:00

Zomerpret aan de Rijn

Tafeltennis clinic voor max. 20 deelnemers van 6-13 jaar

Aug
19
Wed
2020
Zomerpret aan de Rijn / tafeltennis clinic
Aug 19 @ 13:00 – 16:00

Zomerpret aan de Rijn

Tafeltennis clinic voor max. 20 deelnemers van 6-13 jaar

Aug
31
Mon
2020
GROTE SCHOONMAAK
Aug 31 @ 19:00 – 22:00
Sep
4
Fri
2020
Extra selectietraining
Sep 4 @ 19:00 – 21:00
Sep
5
Sat
2020
Oud papier
Sep 5 @ 09:00 – 13:00
Extra selectietraining
Sep 5 @ 11:00 – 13:00
Extra selectietraining
Sep 5 @ 14:00 – 16:00
Sep
12
Sat
2020
CLUBKAMPIOENSCHAPPEN JEUGD
Sep 12 all-day
Sep
18
Fri
2020
Seniorencompetitie: Duo 1, 2, 3, 4
Sep 18 @ 20:00
Sep
19
Sat
2020
Jeugdcompetitie: Avanti 1, 2, 3
Sep 19 @ 14:00
Sep
25
Fri
2020
Seniorencompetitie: Avanti 3, 4, 5, 6
Sep 25 @ 20:00
Sep
26
Sat
2020
Landelijke competitie: Heren 1, 2, Dames 1
Sep 26 @ 15:00

Heren 1 – deBoer Taverzo 2 , Heren 2 – Red Stars 1 , Dames 1 – SVE 1

Eetcafé Louis

Oct
2
Fri
2020
Seniorencompetitie: Duo 1, 2, 3
Oct 2 @ 20:00
Oct
3
Sat
2020
Oud papier
Oct 3 @ 09:00 – 13:00
Jeugdcompetitie: Avanti 1,2, 3
Oct 3 @ 11:00
Landelijke competitie: Heren 1, 2, Dames 1
Oct 3 @ 15:00

Heren 1 – Hilversum 2 , Heren 2 – Alexandria ’66 1 , Dames 1 – De Treffers 1

 

Oct
9
Fri
2020
Seniorencompetitie: Avanti 3, 4, 5, 6, 7
Oct 9 @ 20:00
Oct
10
Sat
2020
Jeugdcompetitie: Avanti 4
Oct 10 @ 14:00
Oct
16
Fri
2020
Seniorencompetitie: Duo 1, 2, 3
Oct 16 @ 20:00
Oct
17
Sat
2020
Jeugdcompetitie: Avanti 1, 2, 4
Oct 17 @ 14:00